Innowacyjny program do rozliczania PIT – poznaj aplikację PitBot

Jeżeli byliśmy zatrudnieni na umowę o prace bądź zlecenie, po zakończeniu roku podatkowego, dostaniemy od pracodawcy PIT-11. Nie warto czekać z jego rozliczeniem, ponieważ często pozwala to uzyskać zwrot podatku, a im szybciej to zrobimy, tym szybciej otrzymamy należne pieniądze. Często jednak odkładamy to w czasie, ponieważ uważamy, że zajmie to mnóstwo czasu i wiązać się będzie z koniecznością załatwienia dużej liczby formalności. Korzystając z aplikacji PitBot będzie zupełnie inaczej – to najszybszy sposób na złożenie deklaracji online!

Rozliczenie PIT-11 – załatw formalności bez wychodzenia z domu

PIT-11 to dokument wystawiany przez płatnika po zakończeniu roku podatkowego zawierający szczegółowe dane na temat dochodów, składek zdrowotnych oraz zaliczek na podatek osoby zatrudnionej na umowie o pracę lub zlecenie. Zawarte w nim informacje niezbędne są, aby złożyć roczną deklarację w urzędzie skarbowym na formularzu PIT-36 lub PIT-37. W odpowiednich rubrykach musimy uwzględnić przychody, koszty uzyskania przychodów, zaliczki, a także składki z PIT-11. W przypadku jeżeli mieliśmy więcej niż jednego pracodawcę, otrzymamy więcej takich druków, a kwoty należy zsumować przed umieszczeniem ich na docelowym formularzu

Rozlicz swój PIT 11 online bez wychodzenia z domu z pomocą aplikacji PitBot. Dowolny formularz złożysz za pomocą swojego telefonu nawet nie wychodząc z łóżka. Posiada ona najnowsze rozwiązania, dzięki czemu cały proces przebiega bezproblemowo i bardzo szybko. Podaj swoje dane a wszystko zajmie maksymalnie 20 minut. Niewiele prawda? Zwłaszcza porównując z koniecznością dojazdu do placówki urzędu i stania w długiej kolejce do okienka. Nie ma tu mowy także o błędach – Twój formularz przejdzie weryfikację a w razie wątpliwości do dyspozycji masz wbudowany czat z profesjonalną księgową.

Jak najłatwiej rozliczyć PIT?

Wykorzystaj nasz program do rozliczania PIT a zaoszczędzisz mnóstwo czasu i nerwów. Zadbaliśmy o pełną wygodę użytkownika i postawiliśmy na całkowitą prostotę. Dzięki temu w łatwy sposób przygotujesz i wyślesz swoje zeznanie podatkowe. Koniec z uciążliwym wpisywaniem ręcznie wszystkich danych i wielokrotną weryfikacją każdego obliczenia – od teraz wszystko to odbywa się automatycznie.

PitBot to także aplikacja w pełni bezpieczna – wykorzystujemy najnowsze systemy szyfrujące, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje dane osobowe. Pobierz PitBota już dziś na dowolne urządzenie i bez problemów załatw wszystkie formalności z urzędem skarbowym – wygodniej się nie da!